Autobus podmiejski MAN CAETANO

MAN CAETANO
5 000 €
Kontakt z dealerem
Oddzwoń
Autobus podmiejski MAN CAETANO - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 1 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 2 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 3 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 4 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 5 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 6 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 7 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 8 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 9 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 10 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 11 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 12 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 13 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 14 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 15 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 16 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 17 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 18 - Autoline
Autobus podmiejski MAN CAETANO | Obrazek 19 - Autoline
Interesuje Cię ogłoszenie?
Poprosić o dodatkowe zdjęcia
1/19
5 000 €
≈ 21 530 zł
Powiadom mnie, gdy cena się zmieni
Marka: MAN
Model: CAETANO
Pierwsza rejestracja: 1996
Liczba miejsc: 33
Lokalizacja: Grecja ASPROPIRGOS8569 km to "United States/Columbus"
Data zamieszczenia: ponad 1 miesiąc
Autoline ID: YB30928
Opis
Ilość drzwi: 1-1-0
Wymiary: długość - 8,7 m
Silnik
Marka: MAN
Typ: rzędowy
Moc: 260 KM (191 kW)
Paliwo: diesel
Turbo
Euro: Euro 1
Skrzynia biegów
Typ: manualna
Osie
Liczba osi: 2
Napęd: 4x2
Zawieszenie: pneumatyczne/pneumatyczne
Koła bliźniacze
Hamulce
ABD
ABS
Kabina i komfort
Tachometr
Luk dachowy
Elektr. regulacja lusterek
Podgrzewane lusterka
Miejsce przewodnika
Welurowa tapicerka
Okna panoramiczne
Zagłówki
Podłokietniki
Fotele z pasami
Stoliki
Lodówka
Indywidualne oświetlenie
Nawiew szczelinowy
Opcje dodatkowe
Klimatyzacja: klimat kontrola
Elektr. podnoszenie szyb
Wspomaganie kierownicy: hydrauliczny
Koło zapasowe
Uchwyt na koło zapasowe
Regulacja wysokości siedzeń wewnętrznych
Multimedia
Radio samochodowe: CD, MP-3
Funkcje bezpieczeństwa
Wyjście awaryjne
Oświetlenie i reflektory
Światła przeciwmgielne
Dodatkowa komplektacja
Alufelgi
Stan
Stan: używane
Dodatkowy opis
Kolor: biały

Dodatkowy opis — Autobus podmiejski MAN CAETANO

- ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ

- MAN CAETANO HD - 33 SEATS

- ΑΝΑΛΟΓΙΚΟΣ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΣ
- 33 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΚΛΗΝΟΜΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
- ΣΑΛΟΝΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
- ΠΛΗΡΕΣ ΒΙΒΛΙΟ SERVICE

- ΨΥΓΕΙΟ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΩΝ
- ΑΝΥΨΩΣΗ ΣΑΣΙ
- ΜΕΓΑΛΟ ΚΛΙΜΑ ΟΡΟΦΗΣ
- ΜΗΧΑΝΙΚΟ 6ρι ΣΑΣΜΑΝ
- ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

- ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΕΚΤΟΣ, ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΟΔΟΤΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΑΠΟ 8 ΕΩΣ ΚΑΙ 80 ΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ.
Poproś o dodatkowe informacje
Ważne
Opis został przygotowany przez sprzedającego. Prosimy o zweryfikowanie wszystkich informacji bezpośrednio u sprzedającego.
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Sprawdź dealera

Jeśli zdecydowałeś się na zakup pojazdu w niskiej cenie, upewnij się że konwersujesz z prawdziwym dealerem. Dowiedz się czegoś więcej o właścicielu pojazdu. Jeden ze sposobów oszustwa – podać się za realnie istniejącą firmę. Gdy podejrzewasz oszustwo, zgłaszaj je w formularzu kontaktowym dla przeprowadzenia dodatkowej kontroli.

Sprawdź cenę

Zanim dokonasz zakupu, uważnie zapoznaj się z kilkoma ofertami sprzedaży, aby poznać średnią wartość wybranego modelu. Jeśli cena wybranej przez Ciebie oferty jest znacznie niższa od analogicznych ogłoszeń, warto się zastanowić. Znacząca różnica w cenie może świadczyć o ukrytych defektach lub o próbie oszustwa przez sprzedającego.

Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.

Nie zgadzaj się na płacenie zadatku za towar. W razie wątpliwości nie bój się pytać o szczegóły dotyczące ogłoszenia, poprosić o dodatkowe zdjęcia i dokumenty pojazdu. Sprawdzaj ich poprawność i zadawaj dodatkowe pytania.

Wątpliwy zadatek

Najbardziej rozpowszechniony typ oszustwa. Nieuczciwi sprzedawcy mogą prosić o wpłatę zadatku dla "rezerwacji" twojego prawa na zakup pojazdu. W ten sposób oszuści gromadzą duże kwoty i znikają, przestają odbierać telefon.

Taki typ oszustwa może składać się z:
  • Transfer zadatku na kartę
  • Nie wpłacaj zadatku bez dokumentów, które miały by potwierdzić przekazanie środków, jeśli podczas współpracy sprzedający wzbudza podejrzenia.
  • Transfer na konto "zaufanej osoby"
  • Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
  • Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
  • Bądź czujny, oszuści mogą maskować się pod znane firmy, wprowadzając nieznaczne zmiany do nazwy. Nie przesyłaj środków jeśli nazwa firmy wzbudza podejrzenia.
  • Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
  • Zanim zrealizujesz płatność, upewnij się o prawdziwości podanych danych do przelewu i czy na pewno należą do tej firmy.
Znalazłeś oszusta?
Powiadom nas
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Podobne ogłoszenia
5 500 € ≈ 23 680 zł
Autobus podmiejski
1992
Moc 140 KM (103 kW) Paliwo diesel Zawieszenie resorowe/pneumatyczne Liczba miejsc 29 Ilość drzwi 1-2-0
Grecja, ASPROPIRGOS
CHAMAKIOTIS S.A.
Kontakt z dealerem
39 000 € ≈ 167 900 zł
Autobus podmiejski
2018
Euro 6
Moc 146 KM (107 kW) Paliwo diesel Zawieszenie resorowe/resorowe Liczba miejsc 13 Ilość drzwi 5
Grecja, ASPROPIRGOS
CHAMAKIOTIS S.A.
Kontakt z dealerem
5 000 € ≈ 21 530 zł
Autobus podmiejski
2014
600 000 km
Euro 6
Moc 360 KM (265 kW) Paliwo diesel Liczba miejsc 45 Ilość drzwi 1-2-0
Niemcy, Untersteinach
Omnibushandel Mario Röttgen GmbH
Kontakt z dealerem
Zamów subskrypcję nowych ogłoszeń z tego działu
autobusy podmiejskie MAN
Klikając tutaj, zgadzasz się z naszą polityką prywatności i regulaminem.
5 500 € ≈ 23 680 zł
Autobus podmiejski
2001
Liczba miejsc 30 Ilość drzwi 1-1-0
Rumunia, Deva
TIRIUS TRANSPORT SRL
Kontakt z dealerem
25 000 zł ≈ 5 807 €
Autobus podmiejski
536 000 km
Euro 4
Moc 280 KM (206 kW) Paliwo diesel Liczba miejsc 62 Ilość drzwi 1-2-0
Polska, Skierniewice
GM INWESTYCJE SP. Z O.O.
Kontakt z dealerem
5 950 € ≈ 25 620 zł
Autobus podmiejski
2005
369 936 km
Euro 3
Paliwo diesel Napęd 6x2 Liczba miejsc 62
Holandia, Breda
Abid Trading B.V.
Kontakt z dealerem
5 800 € ≈ 24 970 zł
Autobus podmiejski
2005
377 445 km
Euro 3
Paliwo diesel
Francja, ILLKIRCH
GEST LEASE ING
Kontakt z dealerem
102 000 € ≈ 439 200 zł
Autobus podmiejski
2025
Stan nowy
1 500 km
Euro 6
Moc 150 KM (110 kW) Paliwo diesel Zawieszenie resorowe/resorowe Liczba miejsc 30 Ilość drzwi 2
Grecja, Ελευσίνα
Papadakis Sons K. SA
Kontakt z dealerem
uszkodzony autobus podmiejski MAN Lions Regio
1
6 500 € ≈ 27 990 zł
Autobus podmiejski
2008
Euro 4
Moc 310 KM (228 kW) Paliwo diesel
Węgry, Vatta
Nevol Busz Kft
Kontakt z dealerem
49 900 € ≈ 214 800 zł
Autobus podmiejski
2011
641 041 km
Euro 5
Moc 354 KM (260 kW) Paliwo diesel Zawieszenie pneumatyczne/pneumatyczne Liczba miejsc 48+1+1 Ilość drzwi 2
Grecja, Litochoro
HellasBus
Kontakt z dealerem
189 500 € ≈ 815 900 zł
Autobus podmiejski
2024
125 000 km
Euro 6
Moc 331 KM (243 kW) Napęd 4x2 Zawieszenie pneumatyczne/pneumatyczne Liczba miejsc 52
Węgry, Budapest
Global Actum Kft. Niederlassung Österreich
Kontakt z dealerem
297 381 € ≈ 1 280 000 zł
Autobus podmiejski
2026
2 000 km
Moc 330 KM (243 kW) Paliwo diesel Liczba miejsc 57+26 Ilość drzwi 1-2-0
Niemcy, Stockelsdorf
GERHARDT & PARTNER NUTZFAHRZEUGE
Kontakt z dealerem
39 000 € ≈ 167 900 zł
Autobus podmiejski
2014
709 287 km
Euro 5
Moc 360 KM (265 kW) Paliwo diesel Liczba miejsc 55
Niemcy, Untersteinach
Omnibushandel Mario Röttgen GmbH
Kontakt z dealerem
73 000 zł ≈ 16 960 €
Autobus podmiejski
2011
447 644 km
Euro 5
Moc 300 KM (221 kW) Paliwo diesel Liczba miejsc 76
Polska, Sandomierz
Genomar
Kontakt z dealerem
6 500 € ≈ 27 990 zł
Autobus podmiejski
2005
442 800 km
Euro 3
Paliwo diesel Liczba miejsc 60
Francja, Dreux
Kontakt z dealerem
359 000 zł ≈ 83 380 €
Autobus podmiejski
2026
Stan nowy
10 km
Euro 6
Moc 163 KM (120 kW) Zawieszenie resorowe/resorowe Liczba miejsc 21
Polska, Grodzisk Mazowiecki
MERCUS-BUS
Kontakt z dealerem
7 500 € ≈ 32 290 zł
Autobus podmiejski
2010
388 500 km
Euro 5
Paliwo diesel Liczba miejsc 49
Francja, Dreux
Kontakt z dealerem
59 000 zł ≈ 13 700 €
Autobus podmiejski
2009
350 000 km
Moc 280 KM (206 kW) Paliwo diesel Napęd 4x2 Zawieszenie pneumatyczne/pneumatyczne
Polska, Kopana
PT TRUCK
Kontakt z dealerem
Cena na żądanie
Autobus podmiejski
2010
552 800 km
Euro 5
Moc 290 KM (213 kW) Paliwo diesel Liczba miejsc 59 Ilość drzwi 1-1-0
Włochy
Fleequid
Kontakt z dealerem
8 050 € ≈ 34 660 zł
Autobus podmiejski
2007
1 443 663 km
Euro 4
Moc 310 KM (228 kW) Paliwo diesel Liczba miejsc 61 Ilość drzwi 1-1-0
Dania, Christiansfeld
Vejstruproed Busimport ApS
Kontakt z dealerem