Wywrotka JAC HFC3314KR1
PDF
JAC HFC3314KR1
cena na żądanie
Kontakt z dealerem
Oddzwoń
Wywrotka JAC HFC3314KR1 - Autoline
Wywrotka JAC HFC3314KR1 | Obrazek 1 - Autoline
Wywrotka JAC HFC3314KR1 | Obrazek 2 - Autoline
Interesuje Cię ogłoszenie?
1/2
PDF
Cena:
na żądanie
Złóż zapytanie o cenę
Powiadom mnie, gdy cena się zmieni
Kontakt z dealerem
Marka: JAC
Model: HFC3314KR1
Typ: wywrotka
Rocznik: 2015
Lokalizacja: Emiraty Arabskie SHARJAH, P.O. BOX 3711576 km to "United States/Columbus"
Numer w ofercie dealera: 21667
Data zamieszczenia: 18 kwi 2026
Stan
Stan: używane
Dodatkowe usługi
Dodatkowy opis — Wywrotka JAC HFC3314KR1
Machine ID: 21667
Brand: JAC
Model: HFC3314KR1
Capacity: 20-M3
Year: 2015
Running Hours: 209,253
Ważne
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Sprawdź dealera
Sprawdź cenę
Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.
Wątpliwy zadatek
Taki typ oszustwa może składać się z:
  • Transfer zadatku na kartę
  • Transfer na konto "zaufanej osoby"
  • Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
  • Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
  • Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
Znalazłeś oszusta?
Powiadom nas
Podobne ogłoszenia
wywrotka JAC HFC3314KR1 wywrotka JAC HFC3314KR1
Cena na żądanie
Wywrotka
2015
Emiraty Arabskie, SHARJAH, P.O. BOX 37
Arabian Jerusalem Equipment Trd Co LLC
od 10 lat na Autoline
Wywrotka
2016
Napęd 8x4 Zawieszenie resorowe/resorowe Sposób załadunku tylna
Emiraty Arabskie, Dubai
NOJOOM ALBAHR USED TRUCKS & HEAVY EQUIPMENT TRADING LLC
202 371 km
Chile
www.be-market.com
1 roku na Autoline
Zamów subskrypcję nowych ogłoszeń z tego działu
wywrotki JAC rocznik: od 2012 do 2018
Klikając tutaj, zgadzasz się z naszą polityką prywatności i regulaminem.
138 199 km
Moc 380 KM (279 kW) Paliwo diesel Pojemność 18 m³ Napęd 6x4 Zawieszenie resorowe/resorowe
Emiraty Arabskie, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
od 6 lat na Autoline
Moc 420 KM (309 kW) Napęd 8x4 Zawieszenie resorowe/resorowe Sposób załadunku tylna
aukcja Aukcja
Emiraty Arabskie, Jebel Ali Free Zone
Euro 6
Moc 664 KM (488 kW) Paliwo diesel Ładowność 20 810 kg Napęd 6x4 Zawieszenie resorowe/pneumatyczne
Norwegia
wywrotka Howo wywrotka Howo wywrotka Howo
Euro 3
Moc 375 KM (276 kW) Paliwo diesel Ładowność 35 000 kg Pojemność 22,68 m³ Napęd 6x4
Chiny, Shanghai
BONFEE Trading (Machinery)
od 13 lat na Autoline
Euro 2
Moc 340 KM (250 kW) Paliwo diesel Ładowność 22 250 kg Napęd 6x4 Zawieszenie resorowe/resorowe
Belgia, Meer
GA den Otter bedrijfsauto’s BV
od 18 lat na Autoline
Paliwo diesel Napęd 6x4 Zawieszenie resorowe/resorowe Sposób załadunku tylna
Moc 410 KM (301 kW) Paliwo diesel Ładowność 20 000 kg Pojemność 11,28 m³ Napęd 8x4 Zawieszenie sprężyna śrubowa Sposób załadunku dwustronhy
Węgry, Budapest
Laslo Truck
od 11 lat na Autoline
Euro 6
Moc 440 KM (323 kW) Paliwo diesel Ładowność 18 110 kg Napęd 8x4 Zawieszenie resorowe/pneumatyczne
Belgia, Handzame
BRAEM NV/SA
od 17 lat na Autoline
Moc 450 KM (331 kW) Napęd 8x8 Zawieszenie resorowe/resorowe Marka nadwozia Meiller Sposób załadunku trzechstronny
Polska, Daleszyce
Samochodowy Transport Drogowy
od 13 lat na Autoline
Moc 411 KM (302 kW) Paliwo diesel Ładowność 14 000 kg Pojemność 11,66 m³ Napęd 6x4 Zawieszenie resorowe/pneumatyczne Marka nadwozia Meiller Sposób załadunku trzechstronny
Niemcy, Peine
Auto Henze
od 16 lat na Autoline
Moc 581 KM (427 kW) Paliwo diesel Ładowność 19 530 kg Napęd 8x4 Zawieszenie resorowe/resorowe
Norwegia
Moc 430 KM (316 kW) Ładowność 18 010 kg Napęd 8x4
Polska, Nowe Iganie
AUTOIGANIE
1 roku na Autoline
Moc 430 KM (316 kW) Paliwo diesel Ładowność 17 160 kg Pojemność 12,01 m³ Napęd 8x4 Sposób załadunku dwustronhy
Polska, Bilcza
MOTO-RAD
Moc 428 KM (315 kW) Paliwo diesel Ładowność 18 800 kg Pojemność 13,74 m³ Napęd 8x4
Niemcy, Bovenden
Gassmann GmbH
Moc 238 KM (175 kW) Paliwo diesel Ładowność 8 815 kg Pojemność 5,64 m³ Napęd 4x4 Zawieszenie resorowe/resorowe Marka nadwozia Meiller Sposób załadunku trzechstronny
Niemcy, Peine
Auto Henze
od 16 lat na Autoline
Moc 354 KM (260 kW) Paliwo diesel Ładowność 7 085 kg Pojemność 7 m³ Napęd 4x2