Naczepa chłodnia Schmitz Cargobull AGREGAT MAXIMA 1300









Jeśli zdecydowałeś się na zakup pojazdu w niskiej cenie, upewnij się że konwersujesz z prawdziwym dealerem. Dowiedz się czegoś więcej o właścicielu pojazdu. Jeden ze sposobów oszustwa – podać się za realnie istniejącą firmę. Gdy podejrzewasz oszustwo, zgłaszaj je w formularzu kontaktowym dla przeprowadzenia dodatkowej kontroli.
Zanim dokonasz zakupu, uważnie zapoznaj się z kilkoma ofertami sprzedaży, aby poznać średnią wartość wybranego modelu. Jeśli cena wybranej przez Ciebie oferty jest znacznie niższa od analogicznych ogłoszeń, warto się zastanowić. Znacząca różnica w cenie może świadczyć o ukrytych defektach lub o próbie oszustwa przez sprzedającego.
Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.
Nie zgadzaj się na płacenie zadatku za towar. W razie wątpliwości nie bój się pytać o szczegóły dotyczące ogłoszenia, poprosić o dodatkowe zdjęcia i dokumenty pojazdu. Sprawdzaj ich poprawność i zadawaj dodatkowe pytania.
Najbardziej rozpowszechniony typ oszustwa. Nieuczciwi sprzedawcy mogą prosić o wpłatę zadatku dla "rezerwacji" twojego prawa na zakup pojazdu. W ten sposób oszuści gromadzą duże kwoty i znikają, przestają odbierać telefon.
- Transfer zadatku na kartę
- Nie wpłacaj zadatku bez dokumentów, które miały by potwierdzić przekazanie środków, jeśli podczas współpracy sprzedający wzbudza podejrzenia.
- Transfer na konto "zaufanej osoby"
- Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
- Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
- Bądź czujny, oszuści mogą maskować się pod znane firmy, wprowadzając nieznaczne zmiany do nazwy. Nie przesyłaj środków jeśli nazwa firmy wzbudza podejrzenia.
- Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
- Zanim zrealizujesz płatność, upewnij się o prawdziwości podanych danych do przelewu i czy na pewno należą do tej firmy.
Kontakt do sprzedającego




















AGREGAT CARRIER MAXIMA 1300 -5001 RBH
ROK: 06/2015
VIDEO: pokaż kontakty
SPROWADZONA Z NIEMIEC, DOKUMENTY DE
VIN: WSM00000002011624
2 osiowy - 2 oś skrętna
z tyłu roleta światło bramy Wys 2.10m , szer 2.37 m
Wymiar naczepy wewnątrz Wys 2.3m , szer 2.5 m , długość 13.4m
CENA EKSPORT: 7 700 euro
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: pokaż kontakty
MOŻLIWA ZAMIANA LUB ROZLICZENIE ZA CIĘŻAROWE
Zapraszam do kontaktu!
TEL, Whatsapp, sms, mms.
Istnieje możliwość transportu!
W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji:
polski, rosyjski - Paweł 603 888 602
niemiecki, angielski - Patrycja 603 888 685
ID: 2521