Dostawczy chłodnia Renault Master 130 DCI L3H2 Maxi







































Jeśli zdecydowałeś się na zakup pojazdu w niskiej cenie, upewnij się że konwersujesz z prawdziwym dealerem. Dowiedz się czegoś więcej o właścicielu pojazdu. Jeden ze sposobów oszustwa – podać się za realnie istniejącą firmę. Gdy podejrzewasz oszustwo, zgłaszaj je w formularzu kontaktowym dla przeprowadzenia dodatkowej kontroli.
Zanim dokonasz zakupu, uważnie zapoznaj się z kilkoma ofertami sprzedaży, aby poznać średnią wartość wybranego modelu. Jeśli cena wybranej przez Ciebie oferty jest znacznie niższa od analogicznych ogłoszeń, warto się zastanowić. Znacząca różnica w cenie może świadczyć o ukrytych defektach lub o próbie oszustwa przez sprzedającego.
Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.
Nie zgadzaj się na płacenie zadatku za towar. W razie wątpliwości nie bój się pytać o szczegóły dotyczące ogłoszenia, poprosić o dodatkowe zdjęcia i dokumenty pojazdu. Sprawdzaj ich poprawność i zadawaj dodatkowe pytania.
Najbardziej rozpowszechniony typ oszustwa. Nieuczciwi sprzedawcy mogą prosić o wpłatę zadatku dla "rezerwacji" twojego prawa na zakup pojazdu. W ten sposób oszuści gromadzą duże kwoty i znikają, przestają odbierać telefon.
- Transfer zadatku na kartę
- Nie wpłacaj zadatku bez dokumentów, które miały by potwierdzić przekazanie środków, jeśli podczas współpracy sprzedający wzbudza podejrzenia.
- Transfer na konto "zaufanej osoby"
- Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
- Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
- Bądź czujny, oszuści mogą maskować się pod znane firmy, wprowadzając nieznaczne zmiany do nazwy. Nie przesyłaj środków jeśli nazwa firmy wzbudza podejrzenia.
- Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
- Zanim zrealizujesz płatność, upewnij się o prawdziwości podanych danych do przelewu i czy na pewno należą do tej firmy.
Kontakt do sprzedającego





















DMC 3500 kg
Ładowność: 1298 kg
WYMIARY PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ
Dł. 3,37m
Szer.1,74 m
Wysokość 1,87 m
NR:84
W ofercie posiadamy samochód dostawczy marki Renault Master 130 DCI Furgon Chłodnia L3H2 z roku 2017 w wersji z silnikiem 2.3 130 KM w połączeniu z sześciobiegową skrzynią manualną.
Renault posiada przebieg 484 199 km.
Samochód przy tym przebiegu prezentuję się świetnie pod względem technicznym.
Wnętrze również jest bardzo zadbane.
Prowadzi się bardzo pewnie.
Technicznie samochód w bardzo dobrym stanie stanie.
TEL: 725935543
WYPOSAŻENIE:
*ABS
*ESP
*AIR BAG
*Asystent jazdy po drodze nie utwardzonej
*Agregat Chłodniczy Alex Original
*El. szyby
*El. lusterka + podgrzewane
*El. ustawianie świateł
*Komputer pokładowy
*Radio MP3, AUX, CD, Bluetooth, SD
*3- fotele
*Fotel kierowcy regulowany + podłokietnik
*Możliwość rozłożenia środkowego fotela do funkcji stolika
*Światła do jazdy dziennej
*6-biegów
*Webasto
*Centralny zamek + pilot
Cena do uzgodnienia, po oględzinach pojazdu.
Możliwość zakupu na promocyjnych warunkach kredytowych lub leasingowych.
Cena netto.
Wszystkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo bądź w samej siedzibie firmy w Bralinie k/Kępna
JAK DO NAS TRAFIĆ?
OD WROCŁAWIA 70 km, DROGĄ NR S8 (ZJAZD NA BRALIN) W KIERUNKU WARSZAWY,FIRMA "GRIB" ZNAJDUJĘ SIĘ PRZY GŁÓWNEJ DRODZE,4.5 km OD ZJAZDU Z DROGI EKSPRESOWEJ PO PRAWEJ STRONIE!
Sprzedający:
P.W. Grib Grzegorz Baraniak
filia: 63-640 Bralin Kępińska 24a
Pozdrawiamy i do zobaczenia !
GVM 3500 kg
Load capacity: 1298 kg
CARGO SPACE DIMENSIONS
Length: 3.37 m
Width: 1.74 m
Height 1.87 m
NO.:84
Our offer includes a Renault Master 130 DCI Refrigerated Van L3H2 from 2017, with a 2.3 130 HP engine combined with a six-speed manual gearbox.
The Renault has a mileage of 484,199 km.
At this mileage, the car looks great from a technical perspective.
The interior is also very well-kept.
It drives very confidently.
Technically the car is in very good condition.
TEL: 725935543
EQUIPMENT:
*ABS
*ESP
*AIR BAG
*Driving assistant on unpaved roads
*Alex Original Refrigeration Unit
*El. windows
*El. mirrors + heated
*El. setting the lights
*On-board computer
*Radio MP3, AUX, CD, Bluetooth, SD
*3- armchairs
*Adjustable driver's seat + armrest
*Possibility of unfolding the middle seat to function as a table
*Daytime running lights
*6-speed
*Webasto
*Central locking + remote control
Price to be agreed upon, after inspection of the vehicle.
Possibility of purchase on promotional credit or leasing terms.
Net price.
We provide all additional information by phone or e-mail or at the company's headquarters in Bralin near Kępno
HOW TO FIND US?
FROM WROCŁAW 70 km, ON ROAD NO. S8 (EXIT FOR BRALIN) TOWARDS WARSAW, THE "GRIB" COMPANY IS LOCATED ON THE MAIN ROAD, 4.5 km FROM THE EXPRESSWAY EXIT ON THE RIGHT SIDE!
Seller:
P.W. Grib Grzegorz Baraniak
branch: 63-640 Bralin Kępińska 24a
Greetings and see you soon!
Gesamtgewicht 3500 kg
Tragfähigkeit: 1298 kg
ABMESSUNGEN DES LADERAUMS
Länge: 3,37 m
Breite: 1,74 m
Höhe 1,87 m
NR.:84
Unser Angebot umfasst einen Renault Master 130 DCI Kühltransporter L3H2 aus dem Jahr 2017 mit einem 2,3-Liter-130-PS-Motor in Kombination mit einem Sechsgang-Schaltgetriebe.
Der Renault hat eine Laufleistung von 484.199 km.
Bei dieser Laufleistung sieht das Auto aus technischer Sicht großartig aus.
Auch der Innenraum ist sehr gepflegt.
Es fährt sehr souverän.
Technisch ist das Auto in einem sehr guten Zustand.
TEL: 725935543
AUSRÜSTUNG:
*ABS
*ESP
*AIRBAG
*Fahrassistent auf unbefestigten Straßen
*Alex Original-Kühleinheit
*El. Fenster
*El. Spiegel + beheizt
*El. das Einstellen der Lichter
*Bordcomputer
*Radio MP3, AUX, CD, Bluetooth, SD
*3- Sessel
*Verstellbarer Fahrersitz + Armlehne
*Möglichkeit, den Mittelsitz als Tisch aufzuklappen
*Tagfahrlicht
*6-Gang
*Webasto
*Zentralverriegelung + Fernbedienung
Der Preis wird nach Besichtigung des Fahrzeugs vereinbart.
Möglichkeit des Kaufs zu Werbekredit- oder Leasingkonditionen.
Nettopreis.
Alle weiteren Informationen erhalten Sie telefonisch, per E-Mail oder am Firmensitz in Bralin bei Kępno
WIE FINDEN SIE UNS?
VON WROCŁAW 70 km, AUF DER STRASSE NR. S8 (AUSFAHRT BRALIN) RICHTUNG WARSCHAU, DIE FIRMA „GRIB“ BEFINDET SICH AN DER HAUPTSTRAßE, 4,5 km VON DER AUSFAHRT DER EXPRESSSTRASSE AUF DER RECHTEN SEITE ENTFERNT!
Verkäufer:
P.W. Grib Grzegorz Baraniak
Filiale: 63-640 Bralin Kępińska 24a
Grüße und bis bald!