Ciężarówka firanka DAF XF460/+ WINDA + przyczepa firanka




















Jeśli zdecydowałeś się na zakup pojazdu w niskiej cenie, upewnij się że konwersujesz z prawdziwym dealerem. Dowiedz się czegoś więcej o właścicielu pojazdu. Jeden ze sposobów oszustwa – podać się za realnie istniejącą firmę. Gdy podejrzewasz oszustwo, zgłaszaj je w formularzu kontaktowym dla przeprowadzenia dodatkowej kontroli.
Zanim dokonasz zakupu, uważnie zapoznaj się z kilkoma ofertami sprzedaży, aby poznać średnią wartość wybranego modelu. Jeśli cena wybranej przez Ciebie oferty jest znacznie niższa od analogicznych ogłoszeń, warto się zastanowić. Znacząca różnica w cenie może świadczyć o ukrytych defektach lub o próbie oszustwa przez sprzedającego.
Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.
Nie zgadzaj się na płacenie zadatku za towar. W razie wątpliwości nie bój się pytać o szczegóły dotyczące ogłoszenia, poprosić o dodatkowe zdjęcia i dokumenty pojazdu. Sprawdzaj ich poprawność i zadawaj dodatkowe pytania.
Najbardziej rozpowszechniony typ oszustwa. Nieuczciwi sprzedawcy mogą prosić o wpłatę zadatku dla "rezerwacji" twojego prawa na zakup pojazdu. W ten sposób oszuści gromadzą duże kwoty i znikają, przestają odbierać telefon.
- Transfer zadatku na kartę
- Nie wpłacaj zadatku bez dokumentów, które miały by potwierdzić przekazanie środków, jeśli podczas współpracy sprzedający wzbudza podejrzenia.
- Transfer na konto "zaufanej osoby"
- Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
- Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
- Bądź czujny, oszuści mogą maskować się pod znane firmy, wprowadzając nieznaczne zmiany do nazwy. Nie przesyłaj środków jeśli nazwa firmy wzbudza podejrzenia.
- Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
- Zanim zrealizujesz płatność, upewnij się o prawdziwości podanych danych do przelewu i czy na pewno należą do tej firmy.
Kontakt do sprzedającego




















* Rok Produkcji 2016/
* Data pierwszej Rej. 28/07/2016
* Ospojlerowany
* Webasto
* Klimatyzacja
* Winda załadowcza marki Dhollandia
* Przebiegł 993871 km
* Wymiary dł.8,20cm /szer. 2.48 cm /wys. 2,70 cm
* Rozmiar opon 315/70/22,5 opony 90% do jazdy
* Podłoga desko szyna
* Nowe plandeki ,
* Dach suwany
* Regulacja dachu do ponad 3m
* 2 łóżka
* Przyczepa Fruehauf/ Rok produkcji 2016/Data pier rej 28/07/2016
* 2 osie SAF
* Rozmiar opon 445/45R/19,5 opony 70% do jazdy
* Nowe plandeki , dach suwany
* Regulacja dachu do załadunku
* Rozmiar zabudowy dł.7,30 cm/szer.2,48cm/ wys.2,90cm jest możliwość podniesienia dachu ponad 3m
* Podłoga desko szyna
* Pojazd sprowadzony z Francji nie rejestrowany w Polsce
* Cena za zestaw:24500 Euro + vat
** Tel:pokaż kontakty lub 698 616 488
* Możliwość kredytu lub leasingu
** Informacje niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66Kodeksu Cywilnego , sprzedawca nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualne ogłoszenia i też nie jest to aukcji