Bus pasażerski Toyota Hiace

Toyota Hiace
17 980 USD
Kontakt z dealerem
Oddzwoń
Bus pasażerski Toyota Hiace - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 1 - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 2 - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 3 - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 4 - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 5 - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 6 - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 7 - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 8 - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 9 - Autoline
Bus pasażerski Toyota Hiace | Obrazek 10 - Autoline
Interesuje Cię ogłoszenie?
Poprosić o dodatkowe zdjęcia
1/10
17 980 USD
≈ 66 210 zł
≈ 15 370 €
Powiadom mnie, gdy cena się zmieni
Marka: Toyota
Model: Hiace
Rocznik: 2020-04
Pierwsza rejestracja: 2020-07
Przebieg: 30 000 km
Liczba miejsc: 13
Własna masa: 2 530 kg
Lokalizacja: Chiny 安徽省合肥市11765 km to "United States/Columbus"
Data zamieszczenia: 15 sie 2026
Autoline ID: DU51229
Opis
Wymiary: 5,915 m × 1,95 m × 2,28 m
Zbiornik paliwa: 70 l
Typ napędu: Napęd na tylne koła
Silnik
Marka: Toyota
Moc: 282 KM (207 kW)
Paliwo: diesel
Turbo
Liczba cylindrów: 4
Ilość zaworów: 4
Euro: Euro 5
Prędkość: 180 km/h
Skrzynia biegów
Marka: Fast
Typ: CVT
Ilość biegów: 2
Osie
Liczba osi: 2
Zawieszenie: pneumatyczne/pneumatyczne
Hamulce
ABS
Opcje dodatkowe
Klimatyzacja: klimatyzacja wielostrefowa
Kolor wnętrza: beżowy
Funkcje bezpieczeństwa
Centralny zamek
Stan
Stan: używane
Stan techniczny: książeczka serwisowa
Liczba poprzednich właścicieli: 1 – sprzedawca jest pierwszym właścicielem
Ogląd techniczny do: 2033-07
Okres gwarancji:: 18 miesięcy
Dodatkowy opis
Kolor: beżowy

Dodatkowy opis — Bus pasażerski Toyota Hiace

Toyota Hiace High Roof Passenger Van | 9-13 Seats
Toyota Hiace is a world-famous Japanese commercial passenger van, extremely popular in Africa, Middle East and Southeast Asia. It features rugged body, ultra-high reliability, low breakdown rate and fuel-saving performance, widely used for hotel shuttle, tourism transfer, company staff transport, airport pick-up and public transit.
Core Main Parameters
Overall Size: 5915×1950×2280mm (Long Wheelbase High Roof)
Seating: 9 / 10 / 13 seats optional
Engine: 2.8T Diesel / 3.5L Gasoline Engine
Gearbox: 6AT Automatic Transmission
Driving Mode: Rear Wheel Drive
Fuel Tank: 70L
Standard Configuration: Original front & rear independent air conditioner, ABS, VSC, central locking, power sliding door, comfortable leather seats
Product Selling Points
✅ Original Toyota quality, durable chassis, long service life
✅ Low fuel consumption, low daily maintenance cost
✅ Flexible driving, small turning radius, fit city & mountain roads
✅ Spacious high-roof interior, comfortable long-distance riding
✅ Sufficient global spare parts, easy local repair overseas
Trade Service
We supply well-conditioned used Toyota Hiace. FOB & CIF trade terms available, complete export customs documents, professional export package, fast shipment.
Poproś o dodatkowe informacje
Ważne
Opis został przygotowany przez sprzedającego. Prosimy o zweryfikowanie wszystkich informacji bezpośrednio u sprzedającego.
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Sprawdź dealera

Jeśli zdecydowałeś się na zakup pojazdu w niskiej cenie, upewnij się że konwersujesz z prawdziwym dealerem. Dowiedz się czegoś więcej o właścicielu pojazdu. Jeden ze sposobów oszustwa – podać się za realnie istniejącą firmę. Gdy podejrzewasz oszustwo, zgłaszaj je w formularzu kontaktowym dla przeprowadzenia dodatkowej kontroli.

Sprawdź cenę

Zanim dokonasz zakupu, uważnie zapoznaj się z kilkoma ofertami sprzedaży, aby poznać średnią wartość wybranego modelu. Jeśli cena wybranej przez Ciebie oferty jest znacznie niższa od analogicznych ogłoszeń, warto się zastanowić. Znacząca różnica w cenie może świadczyć o ukrytych defektach lub o próbie oszustwa przez sprzedającego.

Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.

Nie zgadzaj się na płacenie zadatku za towar. W razie wątpliwości nie bój się pytać o szczegóły dotyczące ogłoszenia, poprosić o dodatkowe zdjęcia i dokumenty pojazdu. Sprawdzaj ich poprawność i zadawaj dodatkowe pytania.

Wątpliwy zadatek

Najbardziej rozpowszechniony typ oszustwa. Nieuczciwi sprzedawcy mogą prosić o wpłatę zadatku dla "rezerwacji" twojego prawa na zakup pojazdu. W ten sposób oszuści gromadzą duże kwoty i znikają, przestają odbierać telefon.

Taki typ oszustwa może składać się z:
  • Transfer zadatku na kartę
  • Nie wpłacaj zadatku bez dokumentów, które miały by potwierdzić przekazanie środków, jeśli podczas współpracy sprzedający wzbudza podejrzenia.
  • Transfer na konto "zaufanej osoby"
  • Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
  • Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
  • Bądź czujny, oszuści mogą maskować się pod znane firmy, wprowadzając nieznaczne zmiany do nazwy. Nie przesyłaj środków jeśli nazwa firmy wzbudza podejrzenia.
  • Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
  • Zanim zrealizujesz płatność, upewnij się o prawdziwości podanych danych do przelewu i czy na pewno należą do tej firmy.
Znalazłeś oszusta?
Powiadom nas
Porady dotyczące bezpieczeństwa