Ogłoszenie Sprzedam zabudowę wywrotkę Ecopress LH22 poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
zabudowa wywrotka Ecopress LH22
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 2
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 3
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 4
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 5
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 6
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 7
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 8
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 9
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 10
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 11
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 12
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 13
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 14
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 15
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 16
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 17
zabudowa wywrotka Ecopress LH22 obrazek 18
1/18
Rocznik:  2019
Własna masa:  2 100 kg
Lokalizacja:  Szwecja Karlstad6609 km od Ciebie
Data zamieszczenia:  26 sie 2024
Numer w ofercie dealera:  2094556
Aukcja:  1
Data zakończenia:  2024-09-02 12:44
Stan:  używane

Dodatkowy opis — Zabudowa wywrotka Ecopress LH22

Szwedzki
Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningar och felKända anmärkningar och fel:Rost, repor och bucklor förekommer
Baklämmen är ihopsvetsad med en plåt men går lätt att kapa.
Säljs enligt bilder, kommer EJ tömmas innanReprationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
tillverkare: Ecopress
Invändig bredd (mm): Ca 2380
Lämhöjd (mm): Ca 1470
Längd inkl. ögla (mm): Ca 6290
Längd utan ögla (mm): Ca 6090
Höjd inkl. ramen (mm): Ca 1800
Invändig längd (mm): Ca 5900
Utvändig bredd (mm): Ca 2555
Lasthjälp med: Lastmaskin
Volym: 22 m3
Stege
Zabudowy wywrotki
Rezultat: 466 ogłoszeń
Pokaż
Subskrubuj