Ogłoszenie Sprzedam sedan BMW 5-serien poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/21
BMW
5-serien
sedan
2019
2019-02-01
77 780 km
Ładowność:
513 kg
Własna masa:
1 907 kg
2 420 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
ponad 1 miesiąc
7218073
Czas trwania:
2024-10-03 11:50
2024-10-14 20:14
4,936 m × 1,868 m × 1,483 m
Moc:
113 KM (83 kW)
benzyna
automat
Osie
Liczba osi:
2
Klimat kontrola:
Cruise control:
Nawigacja:
Radio samochodowe:
CD
Kamera biedu wstecznego:
Ogląd techniczny do:
2025-02-28
Dodatkowy opis
Kolor:
szary
Bromsvibrationer.
EXTERIOR:
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några lösa/skadade inredningsdetaljer. Dålig lukt från bagageutrymmet.
Previous owners: 4
License number: ZFL732
Manufacture month: jaanuar 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 3230, 5315 senast 2021-12-09
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
Tax weight: 1 900 kg
Deductible VAT: No
530e iPerformance 252hk
2019
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Bluetooth
Connected Edition Business
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Plug-in Hybrid
Rattvärme
Regnsensor
Smartphone integration
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car