Ogłoszenie Sprzedam przyczepę wywrotka Spannmålsvagn poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
przyczepa wywrotka Bigab T-8 Bigab T-8 2 331 € Przyczepa wywrotka 2014 8 000 kg Szwecja, Karlstad
przyczepa wywrotka Jyki CA 3600 Jyki CA 3600 aukcja Przyczepa wywrotka 1978 14 140 kg Szwecja, Karlstad
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 2
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 3
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 4
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 5
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 6
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 7
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 8
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 9
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 10
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 11
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 12
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 13
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 14
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 15
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 16
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 17
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 18
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 19
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 20
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 21
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 22
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 23
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 24
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 25
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 26
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 27
przyczepa wywrotka Spannmålsvagn obrazek 28
1/28
Lokalizacja:  Szwecja Karlstad6609 km od Ciebie
Data zamieszczenia:  ponad 1 miesiąc
Numer w ofercie dealera:  2065755
Aukcja:  1
Data zakończenia:  2024-08-12 11:02
Wymiary:  szerokość - 2,3 m
Stan:  używane

Dodatkowy opis — Przyczepa wywrotka Spannmålsvagn

Szwedzki
Kommentar om användning:Regelbundet använd under 2024Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felDraget bak är förstärkt. Har använts till spannmålstransporterKända anmärkningar och fel:Skavanker och slitage förekommerKända reparationer och lagningar:Nya bromsar och navService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
Däck: 400/60-15.5
Maxlast (kg): 10.5 ton vete
Längd (m): 4.5m utan drag
Tippfunktion Trevägs
Lämmar
Rullkapell
Drag
Lyse och hydrauluttag till följande vagn
Två reservhjul medföljer
Przyczepy wywrotki
Rezultat: 1234 ogłoszenia
Pokaż
Subskrubuj