Ogłoszenie Sprzedam mały samochód dostawczy Volkswagen Caddy poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/47
Volkswagen
Caddy
2006
2005-12-23
208 735 km
2 180 kg
Szwecja Karlstad6609 km od Ciebie
ponad 1 miesiąc
2048089
2024-08-01 10:40
długość - 4,4 m, szerokość - 1,81 m
Moc:
102 KM (75 kW)
benzyna
manualna
Centralny zamek:
Repor och skavanker finnsKända reparationer och lagningar:Ny vindruta juni 2024Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiServicebok:NejKommentar om service:2024-06-15
Ant. passagerare: 1
Dragkrok: Kula
Skatt/årsavgift: 2395 kr
Årskatt betald t o m: 20250430
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20230928
Besiktigad till och med: 20241130
Antal nycklar: 2 st
Fordonskategori EU: N1
Max släpvagnsvikt: 1300 kg
Lastutrymmets längd: 1890 mm
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk) 5 mm
Backkamera