Ogłoszenie Sprzedam kombi Volvo XC40 poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/17
Volvo
XC40
kombi
2023
2022-12-19
27 390 km
Ładowność:
429 kg
Własna masa:
2 051 kg
2 480 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
26 sie 2024
7215512
Czas trwania:
2024-08-23 11:23
2024-08-28 20:29
4,44 m × 1,873 m × 1,628 m
elektr.
automat
Klimat kontrola:
Nawigacja:
Radio samochodowe:
Cruise control (tempomat):
Kamera biedu wstecznego:
Dodatkowa komplektacja
Podgrzewanie paliwa:
Ogląd techniczny do:
2025-12-31
Dodatkowy opis
Kolor:
czarny
Fåtal lackskador och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: JRA110
Service history: Första serviceintervall är ej uppnått
Service book: Missing
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: 2024-12-18 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2025-12-18 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 020 kg
Tax weight: 2 050 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: Yes
P6 Recharge
2023
Antispinn
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Infällbar dragkrok
Kurvljus
LED-strålkastare
Rattvärme
Regnsensor
Smartphone integration
start/stop-function
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car