Ogłoszenie Sprzedam kombi Volvo V90 poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/11
Volvo
V90
kombi
2018
2017-07-28
218 760 km
Ładowność:
415 kg
Własna masa:
1 885 kg
2 300 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
30 sie 2024
7217289
Czas trwania:
2024-08-29 16:02
2024-09-03 21:12
4,936 m × 1,879 m × 1,442 m
Zabudowa
Hak:
Moc:
254 KM (187 kW)
elektr.
Zużycie paliwa:
6,9 l/100km
automat
Osie
Liczba osi:
2
Klimat kontrola:
Radio samochodowe:
Cruise control (tempomat):
Dodatkowa komplektacja
Podgrzewanie paliwa:
Ogląd techniczny do:
2025-08-31
Dodatkowy opis
Kolor:
czarny
Bromsskivor bak, slitna.
EXTERIOR:
Vindruta sliten och utanför synfält. Ytrost, tak. Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig. Dörrpanel höger bak skada. Ratten är sliten. Klädsel ytligt slitage förarstol. Lösa detaljer inuti vänster framdörr.
ENGINE AND GEARBOX:
Högre ljud från resonansrör.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Elhissar fram, missljud. Servicelampa lyser. Drivknut, missljud.
Previous owners: 3
License number: YLZ717
Manufacture month: maj 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3233, 5972, 9032, 12102, 14932 senast 2022-01-10
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Partial leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (petrol): 154 g/km
CO2-emission (methane): 111 g/km
Tax weight: 1 880 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
T5
2018
Bluetooth
Regnsensor
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Autobroms
Auto hold
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
USB-ingång
Fjärrstart via Volvo On Call
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car