Ogłoszenie Sprzedam kombi Volvo V60 poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/16
Volvo
V60
kombi
2020
2020-02-26
175 560 km
Ładowność:
386 kg
Własna masa:
2 164 kg
2 550 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
6 wrz 2024
7217592
Czas trwania:
2024-09-05 14:19
2024-09-10 20:50
4,761 m × 1,85 m × 1,421 m
Moc:
253 KM (186 kW)
elektr.
automat
Klimat kontrola:
Radio samochodowe:
Cruise control (tempomat):
Dodatkowa komplektacja
Napęd na wszystkie koła:
Ogląd techniczny do:
2024-12-31
Dodatkowy opis
Kolor:
biały
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade.
EXTERIOR:
Fåtal lackskador, stenskott, flygrost, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Vänstra kameran för 360-vy, ur funktion.
Previous owners: 2
License number: CJC35E
Manufacture month: luty 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1325, 4587, 10551, 13768, 16776 senast 2024-06-17
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 160 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
T6 AWD Twin Engine
2020
Electric/Petrol
Bluetooth
Regnsensor
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Assistanssystem
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
Smartphone integration
360 kamera
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Head-up display
Infällbar dragkrok
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
USB-ingång
Ventilerade framsäten
Öppningsbart panoramatak
Sensus
Premium Sound Bowers&Wilkins 9"
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car