Ogłoszenie Sprzedam kombi Volkswagen Passat poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/13
Volkswagen
Passat
kombi
2011
2011-05-11
166 000 km
Ładowność:
523 kg
Własna masa:
1 647 kg
2 170 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
ponad 1 miesiąc
7215350
Czas trwania:
2024-09-20 15:06
2024-09-25 18:59
4,771 m × 1,82 m × 1,464 m
Moc:
150 KM (110 kW)
gaz
automat
Klimat kontrola:
Cruise control:
Radio samochodowe:
CD
Kamera biedu wstecznego:
Ogląd techniczny do:
2025-05-31
Dodatkowy opis
Kolor:
brązowy
Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Dålig lukt i bilen. Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel sliten fram vänster.
ENGINE AND GEARBOX:
Klonkande ljud från bakvagn vid körning på ojämn väg.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Strålkastarglas nermattade båda sidor. Sensor under bil skadad.
Previous owners: 6
License number: JUZ190
Manufacture month: aprill 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1716, 3363, 5206, 6736, 8508, 9526, 10876, 13709, 15829, senast 2023-10-31
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 448 SEK
Max pull weight: 1 330 kg
CO2-emission (petrol): 158 g/km
CO2-emission (methane): 119 g/km
Tax weight: 1 640 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: No
1.4 TSI EcoFuel Variant
2011
Auto hold
Infällbar dragkrok
Urkopplingsbar passagerarairbag
AUX-ingång
Lastskydd/lastnät
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car