Ogłoszenie Sprzedam kombi Volkswagen Passat poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/14
Volkswagen
Passat
kombi
2018
2017-12-01
218 670 km
Ładowność:
442 kg
Własna masa:
1 808 kg
2 250 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
26 sie 2024
7215470
Czas trwania:
2024-09-02 17:25
2024-09-04 19:24
4,767 m × 1,832 m × 1,462 m
Moc:
116 KM (85 kW)
benzyna
automat
Klimat kontrola:
Cruise control:
Radio samochodowe:
Cruise control (tempomat):
Sygnalizacja:
Kamera biedu wstecznego:
Ogląd techniczny do:
2025-03-31
Dodatkowy opis
Kolor:
biały
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag och repor. Flertal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Service inom kort, AC ur funktion
Previous owners: 3
License number: YWZ968
Manufacture month: oktoober 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1546 och 2924 mil. Senast utförd 2019-08-01
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Partial leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
Tax weight: 1 800 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: Yes
1.4 Plug-in-Hybrid Sportscombi
2018
Electric/Petrol
Bluetooth
Assistanssystem
Auto hold
AUX-ingång
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Smartphone integration
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Executive Business
Dragpaket
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car