Ogłoszenie Sprzedam kombi Volkswagen Golf poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/10
Volkswagen
Golf
kombi
2010
2010-07-01
242 620 km
Ładowność:
477 kg
Własna masa:
1 393 kg
1 870 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
ponad 1 miesiąc
7218054
Czas trwania:
2024-09-16 17:47
2024-09-19 21:38
4,199 m × 1,786 m × 1,5 m
Moc:
211 KM (155 kW)
elektr.
manualna
Klimat kontrola:
Cruise control:
Radio samochodowe:
CD
Dodatkowa komplektacja
PTO:
Ogląd techniczny do:
2024-12-31
Dodatkowy opis
Kolor:
niebieski
Varnar för slitna bromsbelägg. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Flertal rostangrepp. Genomrost tröskel
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Klädsel ytligt slitage fram vänster.Insynsskydd medföljer
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage. Skramlande ljud från motor vid tomgång och gaspådrag.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Kupéfläkt, missljud. Ratt står snett. Styrled vänster yttre, glapp. Strålkastarglas höger, slitet. Strålkastarglas vänster, slitet. Bälteslås föraplats kärvar. Mindre missljud från Drivknutar vid acceleration och fullt ratt utslag. Mindre spricka i mediaskärm
Previous owners: 8
License number: KRU840
Manufacture month: maj 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 3095, 6277, 9078, 9465, 1024, 11735, 13235, 15285, 16750, 18162, 19442, 20903, 22395 senast 2023-04-24
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1658 SEK
Max pull weight: 1 630 kg
CO2-emission (petrol): 170 g/km
Tax weight: 1 390 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Deductible VAT: No
VI GTI 2.0 TSI 5dr
2010
AUX-ingång
Filbytesvarnare
PercentIconNO deductible VAT