Ogłoszenie Sprzedam kombi Honda Jazz poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
kombi Audi A6 Audi A6 6 333 € Kombi 2013 173 570 km Szwecja, Gothenburg
kombi Volvo XC70 Volvo XC70 7 036 € Kombi 2013 197 690 km Szwecja, Gothenburg
kombi Volvo V40 Volvo V40 5 717 € Kombi 2013 152 110 km Szwecja, Gothenburg
kombi Audi A6 Audi A6 6 684 € Kombi 2014 172 920 km Szwecja, Gothenburg
kombi Honda Jazz
kombi Honda Jazz
kombi Honda Jazz obrazek 2
kombi Honda Jazz obrazek 3
kombi Honda Jazz obrazek 4
kombi Honda Jazz obrazek 5
kombi Honda Jazz obrazek 6
kombi Honda Jazz obrazek 7
kombi Honda Jazz obrazek 8
kombi Honda Jazz obrazek 9
kombi Honda Jazz obrazek 10
1/10
Marka:  Honda
Model:  Jazz
Typ:  kombi
Rocznik:  2012
Pierwsza rejestracja:  2011-03-17
Przebieg:  130 870 km
Ładowność:  342 kg
Własna masa:  1 258 kg
Całkowita masa:  1 600 kg
Lokalizacja:  Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
Data zamieszczenia:  ponad 1 miesiąc
Numer w ofercie dealera:  7212963
Wymiary:  3,9 m × 1,695 m × 1,525 m
Moc:  88 KM (64.68 kW)
Paliwo:  elektr.
Typ:  automat
Cruise control:
Radio samochodowe:  CD
Dodatkowa komplektacja
PTO:
Stan:  używane
Ogląd techniczny do:  2025-09-30

Dodatkowy opis — Kombi Honda Jazz

Szwedzki
EXTERIOR:
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Spricka dimljus, repor strålkastare.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 9
License number: LHT777
Service history: Service utförd vid följande mil: 609, 897, 1519, 3133, 6615, 7979, 13073 senast 2024-06-20
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 900 kg
CO2-emission (petrol): 104 g/km
Tax weight: 1 250 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
1.3 i-DSI hybrid CVT 102hk
2012
Antispinn
Motorvärmare
Regnsensor
USB-ingång
PercentIconNO deductible VAT
Kombi Honda
Rezultat: 4 ogłoszenia
Pokaż
Subskrubuj