Ogłoszenie Sprzedam hatchback Volkswagen Golf poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/11
Volkswagen
Golf
hatchback
2016
2015-08-25
100 520 km
Ładowność:
468 kg
Własna masa:
1 312 kg
1 780 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
13 wrz 2024
7218522
Czas trwania:
2024-09-12 10:49
2024-09-16 19:22
4,255 m × 1,79 m × 1,437 m
Moc:
110 KM (81 kW)
elektr.
automat
Osie
Liczba osi:
2
Radio samochodowe:
Cruise control (tempomat):
Dodatkowa komplektacja
PTO:
Ogląd techniczny do:
2024-12-31
Dodatkowy opis
Kolor:
biały
Stenskott vindruta i synfält. Några stenskott, dörruppslag och repor. Flertal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 9
License number: HDY074
Manufacture month: juuli 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2666, 4143, 5141, 6806, 7520, 8656, 9386, 9870 senast 2024-05-29
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 382 SEK
Max pull weight: 1 720 kg
CO2-emission (petrol): 112 g/km
Tax weight: 1 310 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Deductible VAT: No
VII 1.2 TSI 5dr
2016
Antispinn
AUX-ingång
Bluetooth
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified