Ogłoszenie Sprzedam hatchback Toyota Yaris poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/11
Toyota
Yaris
hatchback
2013
2013-01-25
217 340 km
Ładowność:
340 kg
Własna masa:
1 225 kg
1 565 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
ponad 1 miesiąc
7215713
Czas trwania:
2024-09-25 17:31
2024-09-30 19:06
3,905 m × 1,695 m × 1,51 m
Moc:
75 KM (55.13 kW)
elektr.
automat
Klimat kontrola:
Cruise control:
Radio samochodowe:
CD
Kamera biedu wstecznego:
Ogląd techniczny do:
2025-04-30
Dodatkowy opis
Kolor:
szary
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Några lackskador.
Klädsel skadad, fram. Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Fjärrlås ur funktion.
Previous owners: 10
License number: OMO358
Manufacture month: jaanuar 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 10370, 12184, 13589, 14400, 15720, 17357, 21100 senast 2024-02-14
Service book: Loose papers
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 935 kg
CO2-emission (petrol): 85 g/km
Tax weight: 1 220 kg
Deductible VAT: No
1.5 HSD 5dr
2013
Electric/Petrol
Bluetooth
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
Urkopplingsbar passagerarairbag
PercentIconNO deductible VAT