Ogłoszenie Sprzedam hatchback Skoda Fabia poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/11
hatchback
2014
2014-06-10
165160 km
Ładowność:
455 kg
Własna masa:
1136 kg
1591 kg
Szwecja Gothenburg
ponad 1 miesiąc
7208892
Czas trwania:
2024-07-01 15:48
2024-07-04 21:54
4.247 m × 1.642 m × 1.498 m
Moc:
86 KM (63.21 kW)
elektr.
manualna
Klimat kontrola:
Cruise control:
Radio samochodowe:
Dodatkowa komplektacja
PTO:
Ogląd techniczny do:
2025-04-30
Dodatkowy opis
Kolor:
biały
Bilen har några stenskott, dörruppslag/bucklor och repor. Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor och märken. Insynsskydd medföljer ej
ENGINE AND GEARBOX:
Motorlampan lyser. Missljud från motorn vid start.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Servicelampa lyser. AC ur funktion. Start/Stop ur funktion. Bakrutetorkare, ur funktion. Mediaskärm, pixelfel.
Previous owners: 3
License number: OPN076
Manufacture month: kwiecień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2642, 3600, 4205, 5685, 9270 senast 2020-05-06
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 1 909 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 130 kg
Max trailer weight: 1 100 kg
Deductible VAT: No
tillverkare: Skoda
1.2 TSI Combi
2014
Antispinn
Bluetooth
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
AUX-ingång
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT