Ogłoszenie Sprzedam hatchback Renault Clio poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/11
Renault
Clio
hatchback
2020
2020-10-20
83 510 km
Ładowność:
426 kg
Własna masa:
1 177 kg
1 603 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
ponad 1 miesiąc
7215454
Czas trwania:
2024-09-24 15:57
2024-09-26 21:18
Ilość drzwi:
4
4,047 m × 1,728 m × 1,437 m
Moc:
101 KM (74 kW)
elektr.
Zużycie paliwa:
4,3 l/100km
manualna
Osie
Liczba osi:
2
Cruise control:
Radio samochodowe:
Cruise control (tempomat):
Dodatkowa komplektacja
PTO:
Ogląd techniczny do:
2025-10-31
Dodatkowy opis
Kolor:
biały
Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer.
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej.
ENGINE AND GEARBOX:
Sliten drivrem
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Däcktrycksövervakningslampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält.
Previous owners: 4
License number: HCA90F
Manufacture month: mai 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1441, 1900 senast 2022-10-17
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: 2025-10-19 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 514 SEK
Max pull weight: 1 897 kg
CO2-emission (petrol): 99 g/km
Tax weight: 1 170 kg
Deductible VAT: Yes
V 1.0 TCe 5dr
2020
Antispinn
Assistanssystem
Autobroms
AUX-ingång
Bluetooth
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconDeductible VAT