Ogłoszenie Sprzedam dostawczy furgon Maxus e-Deliver 3 poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/13
Maxus
e-Deliver 3
dostawczy furgon
2020
2021-10-29
93 320 km
Liczba miejsc:
2
Ładowność:
915 kg
Własna masa:
1 715 kg
2 630 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
ponad 1 miesiąc
7211301
Czas trwania:
2024-08-07 18:01
2024-08-12 19:01
5,145 m × 1,78 m × 1,9 m
elektr.
automat
Cruise control:
Radio samochodowe:
Kamera biedu wstecznego:
Ogląd techniczny do:
2024-10-31
Dodatkowy opis
Kolor:
biały
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Spricka vindruta utanför synfält. Backkamera ur funktion, Servicelampa lyser. Däcktrycksövervakningslampa lyser. Torkarblad utslitna fram. Bilen drar snett. Ratt står snett.Missljud elmotor vid låga hastigheter.
Previous owners: 1
License number: BAW64X
Manufacture month: september 2020
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 870 kg
Tax weight: 2 630 kg
Deductible VAT: Yes
e-Deliver 3 52.5 kWh
2020
Assistanssystem
Bluetooth
USB-ingång
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car