Ogłoszenie Sprzedam crossover Renault Captur poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/11
Renault
Captur
crossover
2017
2016-11-30
79550 km
Ładowność:
372 kg
Własna masa:
1281 kg
1653 kg
Szwecja Gothenburg
11 lip 2024
7211044
Czas trwania:
2024-07-10 17:58
2024-07-15 19:18
4.122 m × 1.778 m × 1.566 m
Moc:
90 KM (66.15 kW)
elektr.
manualna
Osie
Liczba osi:
2
Klimat kontrola:
Cruise control:
Nawigacja:
Radio samochodowe:
Dodatkowa komplektacja
PTO:
Ogląd techniczny do:
2025-06-30
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas.
EXTERIOR:
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Bilen var svårstartad när den hade stått en stund
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Dammskydd till stötdämpare skadad vänster fram, Missljud hjullager fram, Torkarblad utslitna fram.
Previous owners: 4
License number: YHE950
Manufacture month: lokakuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1753, 3380, 5174, 6027, 6165, 6703, 7572 senast 2023-10-12
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 404 SEK
Max pull weight: 1 847 kg
CO2-emission (petrol): 113 g/km
Tax weight: 1 280 kg
Deductible VAT: No
0.9 TCe
2017
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
Motorvärmare
Kupévärmare
Bluetooth
AUX-ingång
USB-ingång
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT