Ogłoszenie Sprzedam crossover Hyundai ix35 poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/10
Hyundai
ix35
crossover
2011
2010-11-12
167 720 km
Ładowność:
450 kg
Własna masa:
1 380 kg
1 830 kg
Szwecja Gothenburg6617 km od Ciebie
ponad 1 miesiąc
7214136
Czas trwania:
2024-08-01 16:55
2024-08-06 21:47
Ilość drzwi:
5
4,51 m × 1,82 m × 1,66 m
Zabudowa
Hak:
Moc:
135 KM (99 kW)
elektr.
Zużycie paliwa:
6,81 l/100km
manualna
Osie
Liczba osi:
2
Poduszka powietrzna:
Cruise control:
Radio samochodowe:
CD
Cruise control (tempomat):
Dodatkowa komplektacja
PTO:
Ogląd techniczny do:
2025-08-31
Dodatkowy opis
Kolor:
biały
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram. Insynsskydd medföljer ej.
ENGINE AND GEARBOX:
Koppling tar långt ner
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Ratt står snett. Missljud framvagn ej lokaliserat. Missljud bakvagn ej lokaliserat. Strålkastare vänster spricka. Flera varningslampor lyser.
Previous owners: 8
License number: GAT561
Manufacture month: syyskuu 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 826, 1795, 2930, 5067, 8111, 11398, 13188, 14784, 15818 senast 2023-12-04
Service book: Yes
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1394 SEK
Max pull weight: 1 670 kg
CO2-emission (petrol): 158 g/km
Tax weight: 1 380 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
Deductible VAT: No
1.6 2WD
2011
AUX-ingång
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconNO deductible VAT