Ogłoszenie Sprzedam crossover Hyundai Kona poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/13
Hyundai
Kona
crossover
2021
2021-06-11
24330 km
Ładowność:
410 kg
Własna masa:
1470 kg
1880 kg
Szwecja Gothenburg
7 lip 2024
7210666
Czas trwania:
2024-07-12 17:34
2024-07-17 20:46
4.205 m × 1.8 m × 1.565 m
Moc:
105 KM (77 kW)
elektr.
automat
Klimat kontrola:
Radio samochodowe:
Cruise control (tempomat):
Kamera biedu wstecznego:
Dodatkowa komplektacja
PTO:
Ogląd techniczny do:
2026-07-31
Dodatkowy opis
Kolor:
szary
Fåtal stenskott, bucklor/dörruppslag och lackskador. Bilen har polerbara tvättrepor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Servicelampa lyser.
Previous owners: 2
License number: FGP37K
Service history: Service utförd vid följande mil: 1224, 1857 senast 2023-07-28
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: 2026-06-10 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1353 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 90 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Deductible VAT: Yes
1.6 GDI Hybrid
2021
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Bluetooth
Filbytesvarnare
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconDeductible VAT