Ogłoszenie Sprzedam crossover Ford Mustang poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/19
Ford
Mustang
crossover
2021
2022-04-21
73070 km
Ładowność:
485 kg
Własna masa:
2070 kg
2555 kg
Szwecja Gothenburg
ponad 1 miesiąc
7210329
Czas trwania:
2024-07-11 16:56
2024-07-16 20:30
4.728 m × 1.881 m × 1.634 m
elektr.
automat
Klimat kontrola:
Cruise control:
Nawigacja:
Radio samochodowe:
Cruise control (tempomat):
Kamera biedu wstecznego:
Ogląd techniczny do:
2025-04-30
Dodatkowy opis
Kolor:
szary
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Flertal repor och stenskott.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd går ej att montera ordentligt. Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Previous owners: 2
License number: EPL76J
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: 2027-04-20 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2025-04-20 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 945 kg
Tax weight: 2 070 kg
Deductible VAT: No
Mach-E 70 kWh RWD
2021
Aktiv parkeringshjälp
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Panoramatak
Rattvärme
Regnsensor
Smartphone integration
start/stop-function
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
360 kamera
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car