Ogłoszenie Sprzedam crossover BMW i3 poprzez aukcję zostało sprzedane i nie jest uwzględnione w wyszukiwaniu!
1/16
BMW
i3
crossover
2019
2019-12-16
44790 km
Ładowność:
320 kg
Własna masa:
1390 kg
1710 kg
Szwecja Gothenburg
10 lip 2024
7202570
Czas trwania:
2024-07-15 18:04
2024-07-18 21:06
4.011 m × 1.775 m × 1.598 m
Moc:
170 KM (125 kW)
benzyna
automat
Osie
Liczba osi:
2
Klimat kontrola:
Nawigacja:
Radio samochodowe:
Cruise control (tempomat):
Kamera biedu wstecznego:
Ogląd techniczny do:
2025-01-31
Dodatkowy opis
Kolor:
czarny
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade.
EXTERIOR:
Några stenskott, lackskador dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Ratt står snett.
Previous owners: 5
License number: YMP71J
Manufacture month: helmikuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 855 och 4476 mil. Senast utförd 2024-05-24
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 790 kg
Tax weight: 1 390 kg
Deductible VAT: Yes
120Ah
I01
2019
Assistanssystem
Autobroms
Bluetooth
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car