Doğan Yıldız
39 500 €
Cysterna cementowóz
2021
38 m³
Polska, Bodzentyn
Doğan Yıldız
Opis
Kategorie
Modele
Najlepsi sprzedawcy
Ogłoszenia
14
Doğan Yıldız
14 ogłoszeń
Podziel się swoim doświadczeniem z Doğan Yıldız
Pomóż nam tworzyć lepsze oceny. Twoja opinia pomoże kształtować oceny i będzie przydatna dla innych klientów.
Ogłoszenia Doğan Yıldız według kategorii
Najlepsi sprzedawcy
Wszystkie dealerzy Doğan Yıldız
İsra Trucksandtrailer Makina Sanayı ve Ticaret Limited Sir...
48 ofert
Turcja, Region Marmara, Ankara Cd., No:287
TOV " FRISEYLS"
19 ofert
Ukraina, obw. Kijowski, Kiev
DOĞAN YILDIZ / WINTON INDUSTRIES
8 ofert
Turcja, Centralna Anatolia, Ankara, Başkent OSB, Başkent Bulvarı No: 40, Malıköy, Temelli, Sincan
Laslo Truck
2822 oferty
Węgry, Węgry Środkowe, Budapest, Zádor utca 2
TOV "TRELER Ukraina"
10 ofert
Ukraina, obw. Kijowski, Kiev
Wszystkie dealerzy Doğan Yıldız
14 firm →
Najnowsze ogłoszenia sprzedaży pojazdów Doğan Yıldız
Cysterny Doğan Yıldız
Doğan Yıldız
39 500 €
Cysterna cementowóz
2021
38 m³
Polska, Bodzentyn
Nowy Doğan Yıldız
cena na żądanie
Naczepa cysterna gazowa
2026
nowy
Turcja, Ankara
Nowy Doğan Yıldız / Fuel Steel Tanker Semi Trailer
cena na żądanie
Cysterna paliwowa
2026
nowy
Turcja, Ankara
Doğan Yıldız
41 000 €
Cysterna cementowóz
2021
38 m³
Węgry, Budapest
Wszystkie cysterny Doğan Yıldız
1 ogłoszenie →
Wszystkie Doğan Yıldız