Autoline » Top Farms Głubczyce

Top Farms Głubczyce

O nas
Mapa
W 1995 roku zakładając Top Farms w Poznaniu zaczynaliśmy od dzierżawy gruntów rolnych w Siedlisku koło Nowej Soli. Dzisiaj jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości żywności oraz surowców i produktów dla przetwórstwa rolno – spożywczego, jak również liderem w produkcji materiału siewnego zbóż i traw, a także hodowli bydła mlecznego rozwiń .

Działamy na obszarze ponad 30 tysięcy hektarów na terenie województw: Wielkopolskiego, Lubuskiego, Warmińsko – Mazurskiego, Pomorskiego, Opolskiego i Dolnośląskiego. Zasoby, którymi dysponujemy oraz najnowsze technologie i zaawansowane systemy zarządcze, a także wykorzystywanie efektów synergii wewnątrz Grupy, pozwalają nam na ciągłe zwiększanie wartości naszego przedsiębiorstwa i jego nieustanny rozwój. W naszych działaniach kierujemy się szczególną troską o środowisko naturalne stosując zintegrowany system ochrony roślin, przyjazne dla środowiska technologie uprawy i przetwórstwa.

Fundamentalne znaczenie ma dla nas współpraca w rozwoju społeczności lokalnych, gdzie podejmujemy wiele inicjatyw aktywnie wspierając szkoły, przedszkola, młodzieżowe kluby sportowe i domy kultury. Współpracujemy również z uczelniami rolniczymi, umożliwiając staże młodym ludziom pragnącym wiązać swoją przyszłość z działalnością rolniczą na terenie naszego kraju.

Największą wartością naszej Grupy jest z pewnością zespół wysoko wykwalifikowanych i z pasją realizujących swoje zawodowe powołanie współpracowników. Wspólnie określony i stosowany przez nas kodeks wartości jakim kierujemy się w Top Farms, oparty między innymi na uczciwości, rzetelności, zaufaniu i zaangażowaniu, stanowi fundament naszego sukcesu oraz rozwoju w przyszłości.

Nasze osiągnięcia byłyby niemożliwe bez wsparcia naszych wspaniałych klientów, przyjaciół i kooperantów. Dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo obdarzacie, wybierając współpracę z nami. Państwa zadowolenie i satysfakcja jest potwierdzeniem sensu naszej pracy.


Misja i Kodeks Wartości

Misją grupy spółek TOP FARMS jest zachowanie pozycji wiodącego producenta wysokiej jakości żywności oraz surowców i produktów dla przetwórstwa rolno – spożywczego, jak również lidera w produkcji materiału siewnego zbóż i traw, a także hodowli bydła mlecznego.

TOP FARMS swoje sukcesy opiera na efektywnej pracy i doświadczeniu wysoko wykwalifikowanej kadry menedżerów i pracowników oraz na innowacyjnym podejściu do procesów i stosowaniu nowoczesnych technologii. Jesteśmy zorientowani na osiąganie systematycznego wzrostu wartości przedsiębiorstwa, stosowanie wysokich standardów rozwoju potencjału kadr, budowanie partnerskich relacji z kontrahentami, przy zapewnieniu dbałości o środowisko naturalne.
zwiń
Kontakt Top Farms Głubczyce
W sprzedaży: 2 ogłoszenia
Dealer na Autoline: od 1 roku
Telefony sprawdzone
Krystian Krechowiecki
Krystian Krechowiecki
+48 77 485 ... Pokaż +48 77 485 30 56
Prosimy powiadomić sprzedającego że znalazłeś ogłoszenie na Autoline
+48 608 03 ... Pokaż +48 608 034 042
Prosimy powiadomić sprzedającego że znalazłeś ogłoszenie na Autoline
+48 600 28 ... Pokaż +48 600 289 127
Prosimy powiadomić sprzedającego że znalazłeś ogłoszenie na Autoline
Wyślij wiadomość
Polska, Opolskie, 48-100, Głubczyce, B.Chrobrego 23
Wyślij wiadomość
captcha
Polska, Opolskie, Głubczyce, B.Chrobrego 23
Ogłoszenia Top Farms Głubczyce
Filtruj

Rezultat: 2 ogłoszenia

Sortowanie: Data zamieszczenia
Data zamieszczenia Od najtańszych Od najdroższych Rocznik - od najnowszych Rocznik - od najstarszych
Cena Rok Przebieg Moc
Data zamieszczenia Od najtańszych Od najdroższych Rocznik - od najnowszych Rocznik - od najstarszych
przetrząsacz PÖTTINGER HIT 130 A
2
8 900 zł EUR USD ≈ 2 019 € ≈ 2 371 USD
Przetrząsacz
Rok 2010 Przebieg Moc
Polska, Głubczyce
siewnik pneumatyczny Agricola
2
69 000 zł EUR USD ≈ 15 650 € ≈ 18 380 USD
Siewnik pneumatyczny
Rok 2004 Przebieg Moc
Polska, Głubczyce