» Bannery

Bannery

Zamieszczenie banera na Autoline - to dobry sposób by zwiększyć sprzedaż towarów i usług, wypromować zarazem znaną markę, jak i nową, przyciągnąć nowych klientów na waszą stronę www. Aby zamówić baner, należy wybrać odpowiednie miejsce, a resztę przygotujemy my. Design jest włączony w koszt usługi!
Codziennie Autoline odwiedza ponad 120 000 użytkowników. Każdy z nich może zostać waszym klientem!


Co to baner?
Baner to element graficzny, który może zawierać logo firmy lub zdjęcia sprzętu z waszej oferty i przekierowywać klientów na waszą stronę www lub stronę dealerską na Autoline.
Przykłady naszych banerów

Zamieszczenie banerów w kategoriach

Zamieszczać banery w działach portalu rekomendujemy dealerom określonego rodzaju sprzętu lub usług. Na przykład, jeżeli wasza firma zajmuje sie sprzedażą ciężarówek, najbardziej odpowiednią rubryką będzię dział "sprzedaż ciężarówek", ponieważ ten dział odwiedzają użytkownicy, zainteresowani kupnem ciężarówek i to oni obowiązkowo zwrócą uwagę na wasz baner.

Zamieścić baner na stronie głównej

Baner na stronie głównej jest widoczny dla większej ilości klientów i przeznaczony dla reklamy ogólnych usług. Naprzykład, jeżeli wasza firma świadczy usługi leasingowe - wasz baner będzie interesujący dla 90% użytkowników, którzy odwiedzili główną stronę. Także zamieszczenie banera na stronie głównej jest dobrą promocją dla nowej firmy, dopiero pojawiającej się na rynku.
Linemedia
Kontakt:
tel: +48 505 110 455
Pracujemy: Pon. - Pt. 9.00 - 17.00
Wyślij wiadomość
captcha
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.
Nasz manager skontaktuje się z Tobą wkrótce
Klikając tutaj, zgadzasz się z naszą polityką prywatności i regulaminem.