Autoline » AUTO PAKA
4.7
94 opinii
Source: Google Maps
O nas
Mapa
Referencje
94

AUTO PAKA

AUTO PAKA lider na polskim rynku w branży przyczep działający nieprzerwanie od ponad 17 lat. Oferujemy fachową pomoc w zakresie wyboru produktu, konsultacje, sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przyznane dla AUTO PAKA certyfikaty autoryzacji gwarantują Państwu nabycie wyłącznie fabrycznie nowych najwyższej jakości produktów, objętych homologacjami i certyfikatami. Zdobyte i pogłębiane w trakcie szkoleń doświadczenie, uczestnictwo w prezentacjach, wystawach i targach pozwala wprowadzić wiele nowości i kierować ofertę dla wymagających klientów. Wachlarz produktów obejmuje przyczepy od lekkich o DMC 350kg do ciężkich o DMC 3500kg, od najpopularniejszych skrzyniowych, motocyklowych, podłodziowych do kontenerowych, końskich i specjalistycznych przystosowanych do transportu maszyn budowlanych, rolniczych i innych. Starając się zaspokoić rosnące oczekiwania klientów wprowadziliśmy do sprzedaży przyczepy marki: Brenderup, Wiola, Stema, Humbaur, Boeckmann, Brink.

Prowadzimy sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami, gdzie proponujemy części i podzespoły marki AL-KO i KNOTT, akcesoria: od lamp oświetleniowych, zabezpieczeń, kół zapasowych, pasów transportowych do najazdów. Zapraszamy do skorzystania z możliwości wypożyczenia przyczep towarowych lub lawet, dokonania zakupu lub sprzedaży w prowadzonym przez nas bezpośrednio komisie przyczep używanych.

Zapraszamy do grona zadowolonych klientów!
Rozwiń
Kontakt
1 roku na Autoline
20 lat na rynku
Telefony sprawdzone
Sandra Jakubowska
Sandra Jakubowska
Języki: polski, angielski
+48 788 41... Pokaż +48 788 414 141
Adres
Polska, wielkopolskie, 62-002 , Jelonek, Topolowa 1
Wyślij wiadomość
Proszę sprawdź numer telefonu: powinien być podany w formacie międzynarodowym i zawierać numer kierunkowy kraju
Kod kontrolny