Nowa szczotka zamiatarka szeroka ZLP Long

PDF
Interesuje Cię ogłoszenie?
Kontakt z dealerem
1/6
4 400 zł
Cena netto
≈ 983,40 €
≈ 1 109 USD
Kontakt z dealerem
Typ szczotka
Rocznik 2020
Lokalizacja Polska Gorzewo
Data zamieszczenia 17.06.2020
Autoline ID PL20726
PDF
Opis
Szerokość uchwytu 1.5 m
Stan
Stan nowy
Dodatkowy opis:
Zamiatarka ZL/P Long

Zamiatarka dedykowana do przemysłu, której budowa opiera się na spawanej konstrukcji z ceowników zabudowanej blaszaną pokrywą. Zastosowanie pokrywy ma na celu w znacznym stopniu ograniczenie wzbijania kurzu podczas pracy.


Maszyna wyposażona jest w szczotki z bardzo wytrzymałego włókna polipropylenowego o średnicy 3mm i wysokości 250mm, ułożonych w rzędach. Pierwszy rząd szczotek ma układ litery „V” co owocuje skuteczniejszym zbieraniem zanieczyszczeń.


Zamiatarka została zaprojektowana z myślą o porządkowaniu dużych powierzchni magazynowych, hal, parkingów, itp. gdzie nie można pozwolić na zbytnie zapylenie i zakurzenie sprzątanego terenu.Konstrukcja zamiatarki została wyposażona w stopki podporowe, które po zakończeniu pracy dbają o nie odkształcanie się włosia, co za tym idzie zwiększa się jego żywotność.W standardzie maszyna została wyposażona w trzy rodzaje mocowań: kieszenie na widły, mocowanie typu TUZ II kategorii, mocowanie na lemiesz łyżki ładowarki.Opcjonalnie w zamiatarce istnieje możliwość zastosowania dodatkowego lemiesza poliuretanowego, który pozwala zgarniać większe nieczystości lub zgarniać świeżą pokrywę śnieżną.


Przedstawiana zamiatarka występuje w dwóch wersjach długości:

· Zamiatarka ZL/P

· Zamiatarka ZL/P „long”Wyposażenie podstawowe:

· kieszenie na widły

· mocowanie typu TUZ II kat.

· mocowanie na lemiesz łyżki

· stopki podporowe

· polipropylenowe szczotki listwowe


Wyposażenie dodatkowe:

· możliwość wykonania mocowania do maszyny klienta

· poliuretanowy lemiesz zgarniający
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Ważne
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Podobne ogłoszenia