Kontener sanitarny Przyczepa Toalety WC Damska i Męska

PDF
Interesuje Cię ogłoszenie?
Kontakt z dealerem
1/6
4 500 €
Cena netto
≈ 4 966 USD
≈ 19 150 zł
5 535 €
Cena brutto
Kontakt z dealerem
Typ kontener sanitarny
Lokalizacja Polska Chełm Śląski
Data zamieszczenia ponad 1 miesiąc
Autoline ID FL16598
PDF
Osie
Liczba osi 2
Zawieszenie resorowe/resorowe
Stan
Stan używane
Szukasz transportu? Oblicz koszty transportu do twojego kraju
Opis
Kolor szary
Dodatkowy opis:
Przyczepa została odnowiona przez naszą firmę, jest zarejestrowana w Polsce jako specjalna. Posiada część damską i męską oraz pomieszczenie socjalne. Toaleta damska to pięć kabin i dwie umywalki, zaś męska to dwie toalety i sześć pisuarów oraz umywalka. W pomieszczeniu socjalnym miejsce na przechowywanie papieru toaletowego, ręczników it. Można tam wygospodarować miejsce na przewijak dla mniejszych dzieci.Przyczepa jest w szarym kolorze, jednak możemy ją pomalować na wybrany kolor. Całość zamykana, a więc wieczorem można zamknąć a rano otworzyć. Wyposażenie stanowią dodatkowo zamontowane już nowe dozowniki na mydło i ręczniki papierowe oraz kosze i szczotki. Całość bardzo funkcjonalna i odpowiadająca wymaganiom osób korzystających z tego typu miejsca.
Przyczepa posiada zbiornik na nieczystości, który musi być czasowo opróżniany. Potrzebne jest tylko podłączenie do hydrantu lub zaworu z wodą, wyjście na podłączenie wodne jest zamontowane wraz z licznikiem na pobraną wodę.


English info : +48534749534
Deutsch info : +48502139610
Contact Românesc : +40747122217
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Ważne
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Podobne ogłoszenia