Może Cię zainteresować
Zamknij
MAN 33403
MAN 33403
18 000 €
RENAULT G300
RENAULT G300
14 040 €
MAN TGS 35.500
MAN TGS 35.500
cena na żądanie
Uszkodzony VOLVO FM12-380
Uszkodzony VOLVO FM12-380
9 900 €
MAN 26.414
MAN 26.414
9 800 €
MAN 19.403  4X4X2
MAN 19.403 4X4X2
10 999 €

Sprzedam ciężarówkę hakowiec MAN 26.360 poprzez aukcję

PDF
Interesuje Cię ogłoszenie?
Kontakt z dealerem
1/8
Cena wywoławcza:
26 001 €
Cena netto
≈ 117 400 zł
31 201,20 €
Cena brutto
Przejdź do aukcji
Kontakt z dealerem
Marka MAN
Model 26.360
Typ ciężarówka hakowiec
Pierwsza rejestracja 2010-12
Przebieg 294217 km
Lokalizacja Francja
Data zamieszczenia 10.06.2021
Numer w ofercie dealera 205927
Aukcja 1
Czas trwania 2021-06-09 15:00
Data zakończenia 2021-06-17 19:40
PDF
Moc 360 KM (265 KWt)
Paliwo gaz
Skrzynie biegów
Typ automat
Osie
Liczba osi 3
Trąbki sygnalizacyjne
Dodatkowa komplektacja
Żuraw przewoźny
Marka HMF
Model 1444Z2
Stan używane
VIN WMA18SZZXBW146192
Kolor biały
Dodatkowy opis
Francuski
Date et lieu de visite: SUR RDV 84
Mise à prix: 10 000 €
Numéro de produit: 1083
Minimum d'augmentation: 5 % du prix actuel
Etat moteur boite pont: VOIR FICHE DESCRIPTIVE JOINTE
Etat des pneus: Usés
Dernier passage aux mines: 19/11/2020
Vendu dans l'état
Réservé aux professionnels
Les Acheteurs s’engagent
en participant à ces ventes privées
à réserver leurs achats de Biens pour revente à l’export uniquement. L’export s’entendant comme hors de France
Benelux
Allemagne
Suisse
Italie
Espagne
BRAS MARREL THM 18000 U
GRUE HMF 1444Z2
DEMI PASSERELLE
VOIR FICHE DESCRIPTIVE JOINTE
Pokaż cały komentarz
Ważne
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Handlujesz sprzętem?
Możesz robić to z nami!
ciężarówka hakowiec MAN 33403 MAN 33403 18 000 € Ciężarówka hakowiec 1996 600000 km Francja, L'HOPITAL ST LIEFFROY
ciężarówka hakowiec RENAULT G300 RENAULT G300 14 040 € Ciężarówka hakowiec 1996-12 532495 km Francja
ciężarówka hakowiec MAN TGS 35.500 MAN TGS 35.500 cena na żądanie Ciężarówka hakowiec 2018 41000 km Francja, Neuville-en-Ferrai
ciężarówka hakowiec MAN 26.414 MAN 26.414 9 800 € Ciężarówka hakowiec 1999-07 727197 km Czechy, Lhota pod Libčany