» Samochody dostawcze

Używane samochody dostawcze

Samochód dostawczy – to pasażerski, ciężarowy albo mieszany drogowy środek transportu o długości do 5,5 m i o masie do 3,5 ton. Samochód dostawczy jest rodzajem sprzętu autobusowego małej klasy, który posiada od ośmiu do szesnastu miejsc pasażerskich, nie licząc miejsce kierowcy, przeważnie dwie osie jezdne i dosyć niewysoką moc silnika. Jednak zakres stosowania nie jest ograniczony tylko przewozem pasażerów. Na bazie zwykłych samochodów dostawczych produkuje się szeroki wybór rozmaitych samochodów ciężarowych i osobowych.

więcej informacji
Dealerzy samochodów dostawczych
Nie znalazłeś interesującej cię oferty?
Zamów subskrypcję nowych ogłoszeń z tego działu
abonować
LUB
Zamieść swoją ofertę kupna
zamieść ofertę kupna zamawianie części zamiennych
Reklama
Używane samochody dostawcze

Samochód dostawczy – to pasażerski, ciężarowy albo mieszany drogowy środek transportu o długości do 5,5 m i o masie do 3,5 tony.

Samochód dostawczy jest rodzajem sprzętu autobusowego małej klasy, który posiada od ośmiu do szesnastu miejsc pasażerskich, nie licząc miejsce kierowcy, przeważnie dwóch osiach jezdnych i dosyć niewielką mocą silnika. Należy zaznaczyć, że często do tej kategorii zaliczane są i znacznie pojemniejsze samochody, minibusy i vany (w których jest maksymalnie osiem miejsc pasażerskich).

Minibusy są szeroko stosowane do przewozu pasażerów w mieście (jako transport miejski w liniach MPK), oraz na trasach podmiejskich i międzymiastowych. Jednak zakres zastosowania nie jest ograniczony tylko przewozem pasażerów. Na bazie zwykłych samochodów dostawczych produkuje się szeroki wybór rozmaitych samochodów ciężarowych i osobowych. Takie samochody mogą posiadać różne typy odkrytych i zakrytych zabudów.

Także należy zaznaczyć, że specjalnie wyposażone samochody dostawcze często są używane jako karetki, samochody pożarnicze, lawety – w przypadku platformy z dodatkowym mechanizmem załadunkowym.

W tym dziale naszego portalu wystawione są tylko najlepsze oferty sprzedaży, które pozwolą sprawnie i z zyskiem kupić używane samochody dostawcze różnej konfiguracji i wysokiej klasy części zamienne do nich od sprawdzonych producentów – Mercedes-Benz, Volkswagen, Hyundai, Volvo, IVECO.

Za pomocą Autoline mogą Państwo:
Kupić samochód dostawczy, kontakt do sprzedawcy umieszczony jest w każdym ogłoszeniu.
Albo zamieścić ogłoszenie w dziale "Używane samochody dostawcze na sprzedaż"