» Kempingi

Używane kempingi

Modeli autokempingów
Kempingi wg kraju
Dealerzy autokempingów
Nie znalazłeś interesującej cię oferty?
Zamów subskrypcję nowych ogłoszeń z tego działu
Subskrubuj
LUB
Zamieść swoją ofertę kupna
Zamieść ofertę kupna Zamów części zamienne
Reklama
Opis autokempingów
kempingi

Kemping – to typ drogowego środka transportu, zabudowa którego jest specjalnie dostosowana do zamieszkania w niej ludzi. Jako oddzielny rodzaj takiego sprzętu można wyróżnić kempingi do przewozu koni, które posiadają oprócz przedziału do transportu zwierząt także strefę do tymczasowego zamieszkania obsługi i/albo sportowców. Kemping może bazować się na małolitrażowym samochodzie ciężarowym, minibusie, pick-upie albo przyczepie (nie mylić z pojazdem wojskowym, zamontowanym na podwoziu ciężarówki, który ma podobne przeznaczenie).

Kempingi są szeroko stosowane dla dłuższych podróży turystycznych i wyjazdów na przyrodę (sama nazwa pochodzi od angielskiego słowa camp – obóz). Zastosowanie takiego sprzętu zapewnia maksymalny poziom swobody, nie przywiązuje przystanków i noclegów do hoteli/moteli i daje niezależność podczas podróży.

Kempingi mają na celu zagwarantować turystom wszystkie niezbędne warunkami do zamieszkania poza domem. W mieszkalnym przedziale, w zależności od klasy i wyposażenia, mogą być przewidziane rozmaite funkcjonalne strefy – miejsca do spania, łazienka (z ubikacją i prysznicem), kuchnia (z płytką gazową albo elektryczną, zlewem, uchylnym stołem i nawierzchnią roboczą).

W tym dziale naszego portalu można łatwo i sprawnie kupić używane kempingi każdej konfiguracji produkcji popularnych światowych marek Bürstner, Dethleffs, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz oraz części zamienne do nich.

Reklama